
Thule LED Strip er en fleksibel LED-list som lyser sterk og lenge. Listen gir fra seg et varmt, hvitt lys med skarphet. Per meter er det 60-70 kraftige LED-lys.
Listen er godt egnet for utendørs bruk ettersom at den er vanntett (IP66), og kan også brukes inne i kjøretøyet for å få mer lys.
Leveres med 3M-tape av høy kvalitet på baksiden som fester seg på de fleste overflater. Kan forkortes hver 5 cm for å passe den riktige lengden.
– Varmt, hvitt lys med skarphet
– 60-70 LED-lys pr. meter
– Kan forkortes hver 5. cm
– Vanntett
– 3M-tape
– Strømforbruk: 340–380 mA per meter

Med Dometic RainTec RT 100 kan eiere av Fiat Ducato endelig slippe å få en uønsket dusj hver gang de åpner døren når det regner. Dreneringssystemet for PerfectRoof PR 4500-markiser er enkelt å montere og har til og med en innebygd LED-lyslist så du kan lyse opp mørke kvelder og holde deg tørr samtidig.
– Regnavløp for Fiat Ducato skyvedør
– Innebygd LED-lyslist
– Forhindrer at regnvann kommer inn i bilen når døren er åpen

– Innbruddsalarm
– Nattalarm
– Røykvarsler
– CO-alarm
– Propangassalarm

Skanbatt ren sinus inverter levere helt «ren» strøm og kan brukes til alt utstyr, også ømfintlig elektronikk.
Her får du en ren sinus inverter som holder gjennomgående høy kvalitet. Meget lavt eget-forbruk og høy effektivitet.
Den er stillegående da den har temperaturkompensert, børsteløs kjølevifte som kun går ved behov.

Motta vårt nyhetsbrev og få mengder av tips, bobilnyheter og inspirasjon til nye, herlige bobilopplevelser.
Sun Living er et prisgunstig merke som produseres av Adria. Her er det kvalitet og funksjonalitet til en fornuftig pris som gjelder. Perfekt for deg som skal kjøpe bobil for første gang!
Finn ut mer
Mange av våre bobiler bestilles med høy totalvekt av den enkle grunnen at det gir eierne fleksibilitet og muligheten til å tilpasse kjøretøyet etter deres behov og førerkortgrenser.
Finn ut mer
Berit Sør-Reime og Terje Ragnar Salte bor på Nærbø og elsker bobillivet. De fikk sin første bobil i 2010, og i 2023 kjøpte de sin bobil nr. 4, alle fra Sola Bobil. Siste langturen med bobil nr. 3, en Burstner Nexxo 660, tok seks uker og gikk gjennom Danmark, Tyskland, Østerrike og Italia på langs.
Finn ut mer