Mange av våre bobiler bestilles med høy totalvekt av den enkle grunnen at det gir eierne fleksibilitet og muligheten til å tilpasse kjøretøyet etter deres behov og førerkortgrenser. En høy totalvekt tillater en enkel nedregistrering til 3500 kg, som er den grensen som krever et vanlig førerkort.
Det er imidlertid viktig å merke seg at nedregistreringen er avhengig av at kjøretøyet er egnet vektmessig for denne nedjusteringen. Dette forbeholdet sikrer at kjøretøyet opprettholder sin sikkerhet og ytelse selv etter nedjusteringen. På samme tid, hvis eieren senere ønsker å selge kjøretøyet, kan det enkelt registreres etter den nye eierens førerkort, noe som øker kjøretøyets appell og potensielle kundebase.
Motta vårt nyhetsbrev og få mengder av tips, bobilnyheter og inspirasjon til nye, herlige bobilopplevelser.
13. – 15. mars 2025 feirer vi at Sola Bobil er blitt Hymer-forhandler. Vi har Hymer-modellene stående utstillt i butikken og det blir god anledning til å se bilene både utvendig og innvendig og slå av en prat med salgsteamet vårt. Servering av kaffe og litt å bite i.
Finn ut mer